HAKKIMIZDA

Sürekli Gelişim = Daha Yüksek Üretkenlik

"Geçmiş başarılarımızla avunmak bizim DNA'mızda yok."

Bugüne kadar 15.000'den fazla makine satmış bir üretici olarak biraz dinlenmeye ihtiyacımız olduğunu düşünebilirsiniz ama bizde işler öyle yürümez. Temelsan Dikey Serit Testere ve Şerit Testere Flash Alın Kaynak makinalarını piyasaya sürdüğümüz 1975'den bu yana ürünlerimizi geliştirdik, mükemmelleştirdik, baştan sona yeniledik, binbir güçlüğü aştık, sektörde değişim yarattık ve bizim için Şerit Testere Flas Alın Kaynak makinaları imalatımızda"fazla uzun yaşamazlar" diyenleri mahcup ettik.

Temelsan Makina olarak bütün amacımız; Serit Testere Flas Alın Kaynak makinalarımızı ve Dikey Serit Testere tezgahlarımızı daha hızlı, daha güvenilir, kullanımı daha kolay hale getirmek ve hepsinden öte, ilk günkü hedefimize sadık kalarak insanlara yatırımlarının karşılığını tam olarak veren gerçek bir değer sunmaktır.
 
Temelsan Dikey Serit Testere üretimindeki ana hedefimiz,ileri teknoloji ürünler üzerinde son derece karmasık kesme uygulamaları için özel çözümler sunmaktır.Otomotiv,havacılık,beyaz esya,demiryolu,çelik yapı endustrisi ve sanayinin her alanında  Temelsan yanınızdadır.
 
Sürekli gelişen makine tasarımları sayesinde tezgahlar kesme hızlarını arttıran, ve Serit Testere Alin Kaynak asamasındaki aksama sürelerini azaltan özelliklerle güçleniyor. Temelsan Makina da sunduğu bilgi ve deneyimle tüm bu gelişmeleri bir araya getiriyor.

Neden Seçmeliyim
TEMELSAN

Neden Seçmeliyim

  • Yüksek Üretim Kalitesi
  • Hızlı servis
  • Yüksek verimlilik
  • Hızlı teslimat

Değişime hazır mısınız?